Твердотельное реле Omron G3MB-202P-24VDC
100% в наявності
Артикул:G3MB-202P-24
Бренд:Omron
До порівняння
У обране
Малогабаритне твердотільне реле Omron G3MB-202P 24VDC у корпусі SIP-4
Габарити:2.4 × 2 × 0.5 см
Брутто вага:0.01 кг
Тип:Реле
Бренд:Omron
Київ, М Позняки:
В наявності
Київ, М Мінська:
Немає в наявності
11
Напруга
Замовити через:
Опис
Характеристики
Відгуки
Малогабаритне реле твердотільне SSR 24В-240В 2A в корпусі SIP-4
Модель G3MB-202P-24VDC
Керуюча напруга: DC 19.2-28.8 В
Імпеданс: 2,2 кім плюс-мінус 20%
Рівень робочої напруги: постійний струм нижче 19.2
Рівень напруги скидання: 1 В постійного струму або вище
Комутована напруга: 75V ~ 264В AC
Максимальний струм: 2 А
Виробництво: Японія
Характеристики
Габарити
Брутто вага
Тип
Бренд
Код виробника
Напруга
Максимальний струм
Колір
Упаковка
Термін придатності
Країна
УКТ ЗЕД
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
загальний рейтинг
Здійснюється Новою поштою, Укрпоштою та Justin
Оплата здійснюється банківською карткою на сайті
Накопичувальні знижки і бонусна програма для наших клієнтів
Поміняємо товар або повернемо гроші протягом 14 днів!
З цим товаром також купують
100% в наявності
-13%
Твердотільні реле Omron G3MB-202P-5VDC
Артикул:G3MB-202P-5VDC
В наявності
100% в наявності
Флакон для пробників El Studio (фіолка, атомайзер) чорний ковпачок 4 мл
Артикул:fiolka-5-b
100% в наявності
-5%
Твердотельне реле Omron G3MB-202P-12VDC
Артикул:G3MB-202P-12VDC
Рекомендовані
100% в наявності
-5%
Артикул:G3MB-202P-12VDC
100% в наявності
-13%