Твердотельное реле Omron G3MB-202P-12VDC
100% в наявності
-5%
Артикул:G3MB-202P-12VDC
Бренд:Omron
До порівняння
У обране
Малогабаритне твердотільне реле Omron G3MB-202P 12VDC у корпусі SIP-4
Габарити:2.4 × 0.5 × 2 см
Брутто вага:0.01 кг
Тип:Реле
Бренд:Omron
Київ, М Позняки:
В наявності
Київ, М Мінська:
Немає в наявності
11
Напруга
Замовити через:
Опис
Характеристики
Відгуки 1
Малогабаритне твердотільне реле SSR 12В-240В 2A у корпусі SIP-4
Модель G3MB-202P-12VDC
Керуюча напруга: DC 9.6-14.4 В
Комутована напруга: 75V ~ 264В AC
Максимальний струм: 2 А
Виробництво: Японія
Розмір: 2.4 х 2 х 0.5 см
Характеристики
Габарити
Брутто вага
Тип
Бренд
Код виробника
Напруга
Максимальний струм
Колір
Упаковка
Термін придатності
Країна
УКТ ЗЕД
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 1
Олександр
Швидка відправка, гарна якість. Рекомендую.
загальний рейтинг
Відгуки з оцінкою
100%
Показати всі відгуки
Здійснюється Новою поштою, Укрпоштою та Justin
Оплата здійснюється банківською карткою на сайті
Накопичувальні знижки і бонусна програма для наших клієнтів
Поміняємо товар або повернемо гроші протягом 14 днів!
З цим товаром також купують
100% в наявності
-13%
Твердотільні реле Omron G3MB-202P-5VDC
Артикул:G3MB-202P-5VDC
В наявності
100% в наявності
Флакон для пробників El Studio (фіолка, атомайзер) чорний ковпачок 4 мл
Артикул:fiolka-5-b
100% в наявності
-8%
Скотч пакувальний 45 мм х 200 м
Артикул:skotch-45-200
Залишилось кілька штук
100% в наявності
Твердотельне реле Omron G3MB-202P-24VDC
Артикул:G3MB-202P-24
Залишилось кілька штук
100% в наявності
-64%
Лакмусовий індикаторний папір pH 1-14 набір 80 смужок
Артикул:lakmus-72
Рекомендовані
100% в наявності